O Penzióne Bruder

Penzión Bruder - O nás


Budova penziónu Bruder prechádzala postupnou rekonštrukciou už od roku 1999. Najväčšou zmenou bola jej premena na penzión, ktorá vyvrcholila v roku 2011 jej kolaudáciou.

V súčasnosti má penzión nové izby s klimatizáciou, ktorých replicas de relojes Audemars Piguet celková ubytovacia kapacita je 38 osôb. Zrekonštruovaná bola aj reštaurácia a hostinec.

Penzión Bruder má výhodnú polohu v centre obce Mojmírovce v bezprostrednej blízkosti parku a kostola. Hneď vedľa budovy je parkovisko, ktoré je pre zákazníkov zadarmo.

Novinkou je nová služba pre cyklistov. Vďaka NSK máme uzamykateľnú úschovňu pre bicykle vybavenú držiakmi a základným náradím. "REALIZOVANÉ S FINANČNOU PODPOROU NITRIANSKEHO SAMOSPRÁVNEHO KRAJA". Meno: Ing. Bohumil PlachýHodnotenie: Pozitívne
Poznámka: Kolektiv penzionu nám vyšel vstříc s náhlou změnou termínu a velmi dobře se o nás starali. Vyhověli i některým \"netradičním\" přáním mimo domovní řád. V penzionu je božský klid, krásné okolí a blízkost města Nitry, zážitky jen umocnily. Doporučuji.

Meno: JohnyHodnotenie: Pozitívne
Poznámka:

Meno: RomanaHodnotenie: Pozitívne
Poznámka:

Meno
Email
Hodnotenie
Pozitívne Neutrálne Negatívne
Poznámka
Kontrolná otázka:
Hlavné mesto SR

Vybavenie

  • Reštaurácia s kapacitou 40 osôb
  • Sála s kapacitou 90 osôb
  • Parkovisko zadarmo
  • Terasa

Rezerváciu je možné uskutočniť aj telefonicky na tel. čísle
+421 948 171 183